گشت‌وگذار
ورود یا ثبت‌نام
با توسعه اینترنت، رسانه‌های اجتماعی نوین رشد چشمگیری در دنیا داشته اند و رفته رفته رسانه‌های سنتی منولوگ، جای خود را به رسانه های on demand یا پخش به هنگام درخواست، داده اند. سرویس اشتراک صدا FM BOX فعالیت خود را در بهار سال 1399 آغاز کرده است. FMBOX یک ایستگاه رادیویی مجازی در دست کاربران است در سرویس FM BOX کاربران می توانند صداهای خود را در قالب موسیقی، پادکست یا کتاب گویا به گوش دنیا برسانند. شنوندگان محترم می توانند هنرمند محبوب خود را دنبال کنند. قطعه صداهای محبوب را پسند(like) کنند، به قطعه صداهای نظربرانگیز comment ارسال کنند. از قطعه صداهای محبوب، لیست پخش درست کنند و دیگر امکاناتی که با گشت و گذار در FMBOX به چشم می آید.

سوالات پرتکرار درباره FMBOX

برای مشاهده پرسش‌های پرتکرار کاربران و پاسخ‌های ما به آن‌ها، لینک زیر را بررسی نمایید.

«مشاهده سوالات‌متداول»


پشتیبانی کاربران

اگر در زمان استفاده از وب سایت با خطا یا مشکلی برخوردید از طریق ایمیل support [at] fmbox [dot] ir با ما در ارتباط باشید.


پیشنهاد و بازخورد به FMBOX

برای تجربه هرچه بهتر شما کاربران از سرویس FMBOX منتظر انتقادات و پیشنهادات کاربران گرامی به ایمیل feedback [at] fmbox [dot] ir هستیم.


کپی‌رایت

سرویس اف ام باکس تابع قوانین کپی رایت و حقوق انتشار کشور ایران و بین الملل است. در صورت وجود هرگونه نقض کپی رایت، مورد را از طریق ایمیل copyright [at] fmbox [dot] ir با ما در میان گذارید. فایل دارای کپی رایت یا حق نشر حذف شده و کاربر خاطی جریمه می شود، همچنین در صورت لزوم مشخصات کاربر به مراجع ذیصلاح قضایی ارائه خواهد شد.


استخدام در FMBOX

برای پیوستن به تیم FMBOX علاقه مندید؟ لینک زیر را بررسی نمایید.

«مشاهده موقعیت‌های شغلی آزاد»


مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


logo-samandehi